• کنسرت خرداد 1393 ایوان شمس ((( 30 عکس )))
 • سازدهنی/ جشنواره جهانی آلمان ((( 30 عکس )))
 • کنسرت سازدهنی ,1383 تالارفارابی ((( 18 عکس )))
 • کنسرت کاخ سعدآباد / آبان 1390 ((( 65 عکس )))
 • کارخانه هوهنر و شهر بسیار زیبای تروسینگن (( 30 عکس ))
 • Howard Levy در جشنواره جهانی سازدهنی 2009
 • = تصاویر اختصاصی از موزه هوهنر .. ((( 40 عکس )))

        کلاس آموزش سازدهنی درتهران Iran Harmonica School  

        خیابان انقلاب بین بهارو پیچ شمیران   77647536 - 77647535 

       خیابان شریعتی قبل از میدان قدس      22714965     22714963

  

 

                        

               

 

    مدرسه ساز دهنی

         ورود به صفحه اصلی سایت

  ازدهنی   

 سازهنی    

 

 

HarmonicaTeaching.Com

 

 

 آموزش آنلاین سازدهنی 

 

 

 

در مورد آموزش آنلاین سازدهنی  در سایت خنیاگر;

اگر با این شیوه  آموزش مجازی سازدهنی  وچگونگی آن آشنایی ندارید,  این توضیح را خدمت شما عرض کنم  که بسته آموزشی گام نخست شامل شش قسمت  ویدیوی آموزشی جمعا  نزدیک به چهار ساعته است که در آن  به یک شیوه آزمایش شده  عصاره تجربیات سال ها آموزش سازدهنی دراختیارعلاقه مندان قرار می گیرد.

برای آشنایی بیشتر لطفا از طریق لینک زیر همین متن وارد سایت خنیاگر شوید و یک بخش ویدیویی که در مورد کلیات محتوای این بسته آموزشی بصورت آزاد در دسترس شما قرار دارد را با دقت ملاحظه کنید.

مواردی که دوستان و هنرجویان تا الان با ارسال پیام به آنها اشاره کرده اند و یا پرسیده اند,برای ارزیابی بسته اول و مهیا شدن برای آماده سازی بخش های بعدی  خیلی مفید بوده اند.

شما هم قبل و بعد از تهیه فیلم ها یا خرید سازدهنی ,لطفا هر سوالی را از راه لینک تماس با ادمین در کانال تلگرام مدرسه سازدهنی مطرح کنید  با کمال میل و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب می دهم.

 

و چند خبر خوب:

 

 

 تهیه کتاب ها و خرید سازدهنی

 

 ازاین به بعد, برای سفارش و دریافت کتاب طلایی وسه کتاب دیگر, درهر کجای تهران و ایران که هستید, می توانید با انتشارات سرود تماس بگیرید و پس ازهماهنگی لازم, کتاب مورد نظرتان را با ملاحظات ویژه و کمترین هزینه پست, بین یک تا سه روز در محل خود تحویل بگیرید.

تلفن سفارشات انتشارات سرود:   88836104  - 021

 

 

در مورد تهیه سازدهنی هم لطفا به توضیحات ابتدای بسته آموزشی که در سایت خنیاگر بصورت آزاد قابل دیدن هست توجه کنید و بعد از اینکه متناسب با شرایط خود سازتان را انتخاب کردید, اگر لازم شد از راه دایرکت اینستاگرام مدرسه سازدهنی ویا به لینک  تماس با ادمین در کانال مدرسه سازدهنی پیام بفرستید, مشخص کنید که چه حدود برای هزینه خرید در نظر گرفته اید,  شما را برای تهیه ساز مناسب تان راهنمایی می کنم.

شادکام باشید 

  

لینک تلگرام مدرسه سازدهنی

 

آموزش آنلاین موسیقی  سایت خنیاگر

 

 

 

دوستان عزیزی که بسته آموزشی را دریافت کرده اید:

 

در آینده نزدیک در سایت مدرسه سازدهنی و سایت خنیاگر در مورد آموزش آنلاین موسیقی شرایط وامکاناتی فراهم می شود که ابزارها و فایل های مکمل آموزشی مختلفی در اختیار شما قرار می گیرند.

تا آن زمان می توانید پس از ساخت اکانت و دسترسی به ویدیوها در سایت خنیاگر, برای دریافت پلی بک های مربوط به آهنگ ها ویا مطرح کردن هر سوال مربوط به سازدهنی وآموزش آنلاین, از راه لینک تماس با ادمین در کانال تلگرام مدرسه سازدهنی پیام بفرستید, حتما شما را بدون پاسخ نخواهم گذاشت. 

 

 

.

تجربه یک لذت تازه:

 

نوازندگی یک ساز جدید  برای شما هنرجویان تجربه یک لذت جدید است. برای من هم  آموزش سازدهنی از راه ویدیوهایی که مدتی پیش فیلم برداری شده اند  لذتی نو را به همراه دارد.

نزدیک به یک ماه از انتشار اینترنتی اولین پکیج آموزشی ما میگذرد و ما هنوزمجالی برای اطلاع رسانی به صورتی که درنظر داشتیم پیدا نکردیم, با این وجود چند نفر از هنرجوها ما را غافلگیر کردند و فایل های صوتی از آهنگ هایی که با پلی بک نواخته اند را برای ما ارسال کردند.

معلوم نیست از چه کسی باید تشکرکرد چرا که همه دارند زحمت میکشند و کسی کاری بیش از مسئولیتی که عهده دار شده انجام نداده است. من,که شاید بیشترین بدهی را به موسیقی دارم و بیشترین لذت را هم می برم  با این وجود هنوز بخش زیادی از کارهایی که درنظر داشته ام را به سرانجام نرسانده ام. از سویی مجموعه خنیاگر و عوامل تولید این کار فرهنگی با تلاش شبانه روزی که از آنها می بینم,  و از همه مهم تر خود هنرجویان که اثبات می کنند تصمیمی جدی برای فراگیری اصول نوازندگی دارند,هر کسی عاشقانه کار خودش را انجام می دهد.

پس بهتر است بجای تعارف وتشکر,بیشتر قدر هم را بدانیم و راهمان را ادامه بدهیم.

 

 دوستانی هم سوال کردند که چرا زودتر از این آموزش آنلاین سازدهنی  را شروع نکردیم.

جواب این است که,این نوع آموزش را خیلی درک نمی کردم. چون در این سال ها که آموزش حضوری داده ام,همیشه  از واکنش هنرجوها می فهمیدم که در ادامه آموزش چه باید کرد و از تعاملی که با آنها داشتم تجربیات بسیاری بدست آوردم.

به هرحال وقتی از بین پیشنهاداتی که در دوسال اخیر داشتم  تفکر و جدیت گروه خنیاگر را دیدم,بعد از مدتی ایده پردازی وطراحی آموزش غیر حضوری,این سیستم را روی چند نفر آزمایش کردم و بعد از اطمینان به کارآمدی آن , بقیه کارها را انجام دادیم.

به امید موفقیت شما

 

با درود بی پایان

منصور پاک نژاد

 

 

 

 

mpaknejad@harmonicateaching.com

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
   
موضوع پیغام:
 
متن پیغام:
 

Copyright © HarmonicaTeaching.com. All Rights Reserved.